Hergün  12.00 - 20.00
Pazar KAPALI
Whatsapp: 0539 8288152
 

Orgazm aşısı

 

Orgazm olamam sorunu bir çok kadının aslında ortak sorunu. Önemli sayıda kadın “orgazm” nedir bilmeden ve hiç “orgazm” yaşamadan doğurganlık yaşlarını geçirmektedirler. Orgazm olmayı kolaylaştıran bazı ağızdan alınan ilaçlar, lokal sürülen kremler ve “kegel egzersizleri” nden sonra kadında G Noktası ‘ nın uyarılmasını sağlayan “orgazm aşısı ” da geliştirildi.

Orgazm aşısı nedir?

Orgazm sorunu yaşayan kadınlarda orgazm olmayı kolaylaştırmak kadınların vajinadaki G noktası na kemik ve lif enjeksiyonu yapılmakta ve bu bölgenin duyarlılığının artması sağlanmaktadır.İngiltere'de bir  merkez, orgazm problemi yaşayan kadınların G noktasına kollajen enjeksiyonu yaparak orgazm sorununu kısmen de aşmayı başarır.
"G Shot" adı verilen yöntem sayesinde “g noktası” olarak adlandırılan vajinadaki  bu bölge hassaslaşmakta , duyarlılığı v ve hacmi genişlemekte ve tabii ki cinsel ilişki sırasında kolayca  etkilenerek “orgazm” olmayı kolaylaştırmaktadır.

Kadında orgazm aşısı nasıl yapılmakta, etkisi nedir?

Orgazm aşısı yapılmadan önce kadında g noktası olup olmadığı hekim tarafından  tespit edilmekte , çünkü kadınların yüzde 15’nin g-noktası maalesef bulunmamaktadır. Bu noktayı bulduktan sonra özel bir spekulum cihazı ve ışık kullanarak  g noktası nın ve “skene bezlerinin” olduğu bölgeye ulaşılmaktadır. Yapılan enjeksiyonun ve aşının herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ama kadınların bunun bir libido artırma süreci olduğunu ve seks tedavisi olmadığını bilmesi gereklidir.Lokal anesteziyle yapılan enjeksiyon, kadınların seksten zevk almasını kolaylaştırmaktadır.
Ülkemizde henüz uygulanmayan bu yöntemin yakın gelecekte bizde de kullanılması beklenmektedir

...