Hergün  12.00 - 20.00
Pazar KAPALI
Whatsapp: 0539 8288152
 

Erkeğin G Noktası Nerededir?

 

G noktası ve orgazm konusu bir efsane mi?. Hayır kadınlarda g noktasının varlığı bilinmekte ve bilim adamları tarafından da kesin olarak tanımlanmıştır. Bu özel noktayı ilk olarak  Alman jinekolog Ernst Gräfenberg tarif etmiştir.

Kendi isminea istinaden de  isminin soyadının ilk harfi bu erotik noktaya verilmiştir. G noktası  kadında vajinanın ön kısmında, girişe yakın bir yerdeki kemiğin hemen arkasında bulunmaktadır. Genişliği birkaç santimetrekare olan, kare şeklindeki bu kaslı bölge son derece duyarlı bir bölgedir.

Erkeğin g noktası neresidir?

Peki erkekte g noktası olabilecek bir duyarlı alan var mı sorusu da akla gelmektedir. Erkeklerin g noktası anüsten bir baş parmağı mesafe uzaklıktadır. Kolayca ulaşmak için sırtüstü yatarak bacakların karın bölgesine çekilmesi tavsiye edilmektedir.G noktası olarak tarif edilen yer aslında prostat bezinin iz düşümü olan yer yani erkekte hayalar ve anüs arasındaki bölgedir.

 
Erkekte g noktası resimleri, e-cinsellik.net

Erkekte g noktası nasıl uyarılır?

 Baş parmakla ulaşılmak istenen bölge prostat izdüşümü olan bölgedir. Dışarıdan g noktasını uyarmak için erkekte hayalar ile anüs arasındaki bölgeye baskı uygulamak yeterlidir. Haya altına yapılan basınç, olgunlaşmak için epididimis kanallarına geçmeyi bekleyen spermlere de etkide bulunmaktadır.Aslında erkeklerin tümü bu bölgeden  habersiz değildirler. Bazıları bunu keşfetmiştir ve "eşcinsellik paranoyası" nedeniyle çok derin bir suçluluk psikolojisi içerisinde sadece  kendi kendine yaşarlar, çünkü haksız ve yanlış yere ç birçok erkeğin kendi kendini bile "eşcinsel" olarak algılamasına sebep olur.

Erkek g noktası uyarımı  son derece doğal ve normal bir seks eylemi olup bunu keşfetmiş ve yaşayan bir erkeğin eşcinsellik gibi bir eğilimi yoktur.

 

 

...